Lodaer Img

Про нас

service-img
Про нас

Ласкаво просимо у наш центр оздоровлення та реабілітації

Наша місія полягає в наданні високоякісних послуг з більшості видів ефективного масажу, підтримуючої фізіотерапії та комплексів фізичних вправ для відновлення після травм та хвороб, створення умов для покращення якості життя та схуднення. Втілюючи нашу цінність  регулярної мануальної терапії та здорового способу життя, ми прагнемо розширити можливості наших пацієнтів і спільноти, щоб досягти повного розкриття потенціалу здоров’я та можливостей людського тіла.

  • Професійна команда
  • Якісні послуги
  • Сучасна апаратура
  • Планова реабілітація
  • Досвідчені фахівці
  • Новітні методики

Наше бачення

Масштаб нашого бачення окреслює довгострокові цілі та прагнення на майбутнє. Ми у безперервному процесі розвитку, вдосконалення та зростанні впливу у сфері оздоровлення та вирішенні проблем гострої болі.

Наша місія

Надання високоякісних послуг по відновленню після травм та хвороб, створенню умов для покращення якості життя. Повернення функціональності, позбавлення гострої болі та комплексне всебічне оздоровлення. Все це складові нашої місії.

Наша філософія

Через філософію фахівців нашого центру ми обрали конкретний напрямок руху і керівні принципи. Вони позитивно впливають на наш суспільний імідж і  самооцінку. Ми кожен день відновлюємо рух людей у будь якому його прояві.

Наші досягнення

Досягнення – це те, що ми зробили за час існування центру, що має тривалий позитивний вплив на наших клієнтів. Результат, який досягає кожен наш фахівець особисто, створює комфортніші умови життя та стану здоров’я пацієнтів, які звернулись саме до нас. Як правило, клієнти знаходять нас у запущеному стані, який часто викликаний не професійною терапією наших попередників. На жаль, втрачений час ми вам не повернемо, але надамо професійну і ефективну допомогу, побудуємо найшвидший план по відновленню, «спроектуємо» повсякденні рекомендації  та ініціюємо зворотній зв’язок задля впевненості у досягненні потрібного результату.

2250 +
Задоволених пацієнтів
7 +
команда експертів
378 +
постійних клієнтів
Чому обирають нас?

Ми пропонуємо лікування вашого болю

Наша Команда

Знайомтесь із командою

Гапченко Світлана Павлівна
Провідний фахівець центру
Владислав Ферапонтов
Фахівець з реабілітації
Вікторія Івахнюк
фахівець з реабілітації