Lodaer Img

Тренування із реабілітологом

service image

Тренування за персональною програмою, розробленою нашими фахівцями, містять у собі ряд принципів, які ми застосовуємо у роботі с кожним клієнтом. Індивідуальний підхід реабілітолога для опрацювання кожної зони та закріплення набутого результату. Використання систем і тренажерів, спрямованих на поліпшення навичок руху, виконання завдань відчуття власного тіла. Гармонійний вплив на психологічний настрій пацієнта в комплексі з фізичними вправами. Комплексні рекомендації по заняттях в домашніх умовах спрямовані на тривалий позитивний результат.

Ми сподіваємося, що потрапивши до нашого центру, ви відчуєте себе в надійних руках. Наша сучасна, високотехнологічна практика є водночас ефективною та передовою, надає вам найкращий догляд за природним здоров’ям.

Фізіотерапія допомагає у фізичній реабілітації, запобіганні травмам, оздоровленню та фізичній формі. Фізіотерапевти залучають вас до вашого власного одужання, встановлюючи заздалегідь визначений курс лікування. Фізіотерапевт може попросити вас виконувати певні вправи самостійно, щоб швидко одужати. Фізіотерапевти використовують різні методи залежно від стану пацієнта.

Фізіотерапевт може лікувати різні проблеми, як-от спортивні та побутові травми, проблеми опорно-рухового апарату, неврологічні проблеми. Деякі поширені проблеми, які можна вирішити за допомогою фізіотерапевта:

Біль у шиї та спині, спричинений проблемами м’язів та скелета. Проблеми з кістками, суглобами, м’язами та зв’язками, такі як артрит. Втома, біль, набряк, ригідність і втрата м’язової сили. Втрата рухливості через травму головного мозку (інсульт) або хребта, або через такі захворювання, як хвороба Паркінсона та розсіяний склероз.

Перш за все, оцінку пацієнта проводить фізіотерапевт, який визначає напрямок процесу лікування. У фізіотерапевтичному лікуванні використовуються різні підходи, однак вони можуть відрізнятися від пацієнта до пацієнта залежно від стану пацієнта та типу необхідного лікування. Необхідні процедури можуть включати наступне:

лікування ультразвуковими хвилями, лазеротерапія, магнітотерапія, електротерапія, пневмомасаж, ударно-хвильова терапія. 

Опорно-руховий апарат/ортопедична фізіотерапія: використовується для лікування таких станів, як травми кісток, розтягнення зв’язок, біль у спині, артрит, розтягнення, проблеми з поставою, спортивні та робочі травми.

Неврологічна фізіотерапія: використовується для лікування розладів нервової системи, включаючи інсульти, травми спинного мозку, набуті травми головного мозку, розсіяний склероз і хворобу Паркінсона.

Окрім цього, виходячи з особистих інтересів, досвіду та сертифікованого навчання фізіотерапевти можуть спеціалізуватися на одній або кількох з наступних спеціальностей: дитяча фізіотерапія, геріатрична фізіотерапія, вестибулярна реабілітація, серцево-судинна фізіотерапія, легенева фізіотерапія, спортивна фізіотерапія.

Підтримання якості життя

  • Консультації реабілітологів
  • Реабілітація дітей-інвалідів
  • Ліквадація гострого болю
  • Тренування з реабілітологом
  • Реабілітація опорно-рухового апарату
  • Реабілітація серцево-судинних захворювань
  • Відновлювальні процедури