Lodaer Img

Тракційна система Triton DTS

Декомпресійна система Triton DTS дозволяє здійснити тракцію (витяг) шийного, грудного, поперекового відділів хребта і є найбільш ефективним безопераційним методом лікування міжхребетних гриж та протрузій.

За допомогою сучасної технології DTS дана система безболісно зменшує утиск нервів, що часто провокують болі в області шиї і попереку.

DTS метод. Що це?

Витягування хребта на декомпресійній кушетці відбувається у локальній проблемній зоні та під контролем вбудованого комп’ютера. Сила впливу, кут нахилу при впливі на ділянки шийного чи поперекового відділів хребта ретельно дозуються та відстежуються точною апаратурою з урахуванням індивідуальних анатомічних особливостей людини.

Відбувається це так:

людина лежить на кушетці в горизонтальному положенні

за допомогою спеціальних пристроїв відбувається рівномірне фізіологічне витягування ураженого хребетно-рухового сегмента. Процедура комфортна, оскільки відбувається у м’якому, коректному режимі. людина як правило не відчуває ніякого дискомфорту під час тракції (витягування), але після процедури з подивом виявляє, що біль, що мучив довгий час, зовсім зник.

Процес розсування двох сполучених хребців може бути статичним, переривчастим або циклічним залежно від того, який режим обраний. У простір, що утворюється, починає надходити міжтканинна рідина яка наповнює міжхребцевий диск. Так починається регідрація хребта. Диск збільшується в об’ємі та розсуває відстань між хребцями.

Підтримання якості життя

  • Консультації реабілітологів
  • Реабілітація дітей-інвалідів
  • Ліквадація гострого болю
  • Тренування з реабілітологом
  • Реабілітація опорно-рухового апарату
  • Реабілітація серцево-судинних захворювань
  • Відновлювальні процедури