Lodaer Img

Гапченко Світлана Павлівна

  • Телефон:0506673887
  • Спеціальність:Провідний фахівець центру
  • Досвід:20+ років

Засновник і провідний фахівець центру

Все, що є у центрі Яблуко, відображає мій більш ніж 20-річний професійний досвід та успішну практику відновлення після травм та операцій. Ми ефективно вирішуємо проблеми суглобів та хребта. Не менш дієві наші методики й у напрямку корекції постави та зайвої ваги. 

Кращі фахівці проводять усі види масажу, лікувальної фізичної культури. Використовують новітнє обладнання, деяке з якого, не мають аналогів на більшості території України. 

Головним принципом  центру Яблуко є безпека наших пацієнтів. Ми слідуємо чіткому алгоритму для безпеки та ефективности наданої допомоги. Наші фахівці фахово аналізують діагностичні дані та симптоми, розробляють  персональні програми реабілітації та надають довгострокові рекомендації для закріплення позитивних результатів терапії.

Вирішення проблем болю

94%

Ефективність Тренувань

96%

Доступність та зручність

87%

Довгостроковий результат

85%

Наша місія

Наша місія полягає в наданні високоякісних послуг з більшості видів ефективного масажу, підтримуючої фізіотерапії та комплексів фізичних вправ для відновлення після травм та хвороб, створення умов для покращення якості життя та схуднення. Втілюючи нашу цінність регулярної терапії та здорового способу життя, ми прагнемо розширити можливості наших пацієнтів, щоб досягти повного розкриття потенціалу здоров’я та можливостей людського тіла.

Ми вважаємо, що кожен заслуговує на найсучаснішу терапію.

Масштаб нашого бачення окреслює довгострокові цілі та прагнення на майбутнє. Ми у безперервному процесі розвитку, вдосконалення та зростанні впливу у сфері оздоровлення та вирішенні проблем гострого болю